Station (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: The content type %name has been updated.
kk: %name контент түрі жаңартылды.

en: The content type %name has been added.
kk: %name контент түрі қосылды.

en: Added content type %name.
kk: Қосылған %name мазмұн типі
