Station (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Core
km: សំខាន់

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Active
km: សកម្ម

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: node
km: ថ្នាំង

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: The content type %name has been updated.
km: ប្រភេទ​មាតិកា %name ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: The content type %name has been added.
km: ប្រភេទ​មាតិកា %name ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។

en: Added content type %name.
km: ប្រភេទមាតិកា %name ដែល​បាន​បន្ថែម ។
