Station (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Program
lv: Programma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: 15 Minutes
lv: 15 minūtes

en: 30 Minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Starts
lv: Sākās

en: Ends
lv: Beidzās

en: Time
lv: Laiks

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Active
lv: Aktīvs

en: Year
lv: Gads

en: node
lv: mezgls

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: Now
lv: Tagad

en: Both
lv: Abi

en: Duration
lv: Ilgums

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Today
lv: Šodien

en: Hour
lv: Stunda

en: Date formats
lv: Datuma formāti

en: Style
lv: Stils

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: 12-hour (am/pm)
lv: 12-stundas (am/pm)

en: 24-hour
lv: 24-stundas

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Added content type %name.
lv: Pievienots satura veids %name.
