Station (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Core
sk: Jadro

en: Import path
sk: Cesta pre import

en: Maximum age
sk: Maximálna doba

en: Archives
sk: Archívy

en: Artist
sk: Umelec

en: Tracks
sk: Skladby

en: Schedule
sk: Plán

en: Time increment
sk: Krokovanie času

en: Time
sk: Čas

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Active
sk: Aktívny

en: Year
sk: Rok

en: node
sk: obsah

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: Now
sk: Teraz

en: Both
sk: Oba

en: Duration
sk: Trvanie

en: Time format
sk: Formát času

en: Today
sk: Dnes

en: Hour
sk: Hodina

en: Date formats
sk: Dátumové formáty

en: Style
sk: Štýl

en: Increment
sk: Vzostupne

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: View link
sk: Ukázať link

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: The content type %name has been updated.
sk: Typ obsahu %name bol aktualizovaný

en: The content type %name has been added.
sk: Typ obsahu %name bol pridaný.

en: Added content type %name.
sk: Pridaný typ obsahu %name.

en: Default Schedule
sk: Predvolené plánovanie
