Station (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (41 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: view
ta: பார்

en: Number
ta: எண்

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Core
ta: கருவம்

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Maximum age
ta: அதிகபட்ச வயது

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Artist
ta: கலைஞர்

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: பார்

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Year
ta: வருடம்

en: node
ta: கணு

en: Day
ta: நாள்

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Today
ta: இன்று

en: Hour
ta: மணி

en: Style
ta: பாணி

en: The content type %name has been updated.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை புதுப்பிக்கப்பட்டது.

en: The content type %name has been added.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.

en: Added content type %name.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.
