Station (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: Title
mn: Ат

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Link
mn: Шөлүлге

en: Name
mn: Ат

en: edit
mn: өскертири

en: Import
mn: Импорттаары

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: Year
mn: Чыл

en: Day
mn: Хүн
