Station (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Number
ug: سان

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Year
ug: يىل

en: node
ug: نۇقتا

en: Day
ug: كۈن

en: Remove link
ug: ئۇلانمىنى ئېلىۋېتىش
