Station (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Year
bo: ལོ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Day
bo: ཉིན

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: View link
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: The content type %name has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The content type %name has been added.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Added content type %name.
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།
