Station (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Active
bs: Aktivan

en: Year
bs: Godina

en: node
bs: nod

en: Day
bs: Dan

en: Today
bs: Danas

en: Hour
bs: Sat

en: Style
bs: Stil

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: View link
bs: Link za komentar

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: The content type %name has been updated.
bs: Tip sadržaja %name je osvježen.

en: The content type %name has been added.
bs: Tip sadržaja %name je dodan.

en: Added content type %name.
bs: Dodan tip sadržaja %name.
