Station (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Core
cs: Jádro

en: Archive
cs: Archiv

en: Import path
cs: Cesta importu

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: Archives
cs: Archivy

en: Artist
cs: Umělec

en: Genre
cs: Žánr

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Time increment
cs: Časový přírůstek

en: 15 Minutes
cs: 15 minut

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: Time
cs: Čas

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Active
cs: Aktivní

en: Year
cs: Rok

en: node
cs: uzel

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: Now
cs: Nyní

en: Both
cs: Obojí

en: Duration
cs: Trvání

en: Time format
cs: Formát času

en: Today
cs: Dnes

en: Hour
cs: Hodina

en: Date formats
cs: Formáty data

en: Style
cs: Styl

en: Increment
cs: Zvýšení

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit item
cs: Upravit položku

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: 12-hour (am/pm)
cs: 12hodinový

en: 24-hour
cs: 24hodinový

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: The content type %name has been updated.
cs: Typ obsahu %name byl aktualizován

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Added content type %name.
cs: Přidán typ obsahu %name.

en: Default Schedule
cs: Výchozí plán
