Station (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: The content type %name has been updated.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནུག།

en: The content type %name has been added.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།

en: Added content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།
