Station (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: view
et: näita

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: Archive
et: Arhiiv

en: Import path
et: Importimise kataloog

en: Clean up
et: Puhasta

en: Maximum age
et: Maksimaalne vanus

en: Archives
et: Arhiivid

en: Artist
et: Esitaja

en: Schedule
et: Ajasta

en: 15 Minutes
et: 15 minutit

en: 30 Minutes
et: 30 minutit

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: Starts
et: Algab

en: Ends
et: Lõppeb

en: Time
et: Aeg

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Add item
et: Lisa element

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: node
et: postitus

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: Now
et: Praegu

en: Both
et: Mõlemad

en: Duration
et: Kestus

en: Today
et: Täna

en: Hour
et: Tund

en: Date formats
et: Kuupäeva vormingud

en: Style
et: Stiil

en: 1 Minute
et: 1 minut

en: 5 Minutes
et: 5 minutit

en: Finish
et: Valmis

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: View link
et: Vaatamise link

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Day of week
et: Nädalapäev

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.
