Station (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (63 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Core
fi: Ydin

en: Archive
fi: Arkisto

en: Import path
fi: Tuonnin hakupolku

en: Clean up
fi: Siivoa

en: Maximum age
fi: Maksimi-ikä

en: Archives
fi: Arkistot

en: Album
fi: Albumi

en: Artist
fi: Artisti

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Time
fi: Aika

en: remove
fi: poista

en: View
fi: Näytä

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Active
fi: Voimassa

en: Year
fi: Vuosi

en: node
fi: solmu

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Start
fi: Alkaa

en: Now
fi: Nyt

en: Both
fi: Molemmat

en: Duration
fi: Kesto

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Today
fi: Tänään

en: Hour
fi: Tunti

en: Date formats
fi: Päivämäärämuodot

en: Style
fi: Tyyli

en: Increment
fi: Lisäys

en: Finish
fi: Valmis

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: View link
fi: Katso linkki

en: 12-hour (am/pm)
fi: 12-tuntinen

en: 24-hour
fi: 24-tuntinen

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Day of week
fi: Viikonpäivä

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: The content type %name has been updated.
fi: Sisällön tyyppi %name on päivitetty.

en: The content type %name has been added.
fi: Sisällön tyyppi %name on lisätty.

en: Added content type %name.
fi: Lisätty sisältötyppi %name.

en: Default Schedule
fi: Oletusaikataulu

en: Import date
fi: Latauspäivämäärä
