Station (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Year
ga: Bliain

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Today
ga: Inniu
