Station (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (55 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Core
gl: Núcleo

en: Archive
gl: Arquivo

en: Import path
gl: Ruta de importación

en: Album
gl: Álbum

en: Artist
gl: Artista

en: Schedule
gl: Programación

en: Time increment
gl: Incremento de tempo

en: Time
gl: Hora

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Active
gl: Activo

en: Year
gl: Ano

en: node
gl: nodo

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Start
gl: Comezo

en: Now
gl: Agora

en: Both
gl: Ambos

en: Duration
gl: Duración

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Today
gl: Hoxe

en: Hour
gl: Hora

en: Date formats
gl: Formatos de data

en: Style
gl: Estilo

en: Increment
gl: Incremento

en: Token list
gl: Lista de símbolos.

en: This is a list of the tokens that can be used in the title of audio nodes.
gl: Esta é unha lista de todos os simbolos que poden ser empregados no título dos nodos de audio.

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: The content type %name has been updated.
gl: Actualizouse o tipo de contido %name.

en: The content type %name has been added.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Added content type %name.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.
