Station (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Maximum age
gu: મહત્તમ ઉંમર

en: Artist
gu: કલાકાર

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Year
gu: વર્ષ

en: Day
gu: દિવસ

en: Both
gu: બંને

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Today
gu: આજે

en: Hour
gu: કલાક
