Station (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Core
he: ליבה

en: Archive
he: ארכיון

en: Clean up
he: ניקוי

en: Maximum age
he: גיל מקסימלי

en: Archives
he: ארכיון

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: node
he: פריט תוכן

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Start
he: התחלה

en: Now
he: עכשיו

en: Both
he: שנייהם

en: Duration
he: משך

en: Today
he: היום

en: Hour
he: שעה

en: Date formats
he: תבניות תאריך

en: Style
he: סגנון

en: Increment
he: תוספת קבועה

en: Finish
he: סיום

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: View link
he: קישור להיבט

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.
