Station (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Today
hy: Այսօր

en: Hour
hy: Ժամ

en: The content type %name has been updated.
hy: %name բովանդակության տեսակը թարմացված է:

en: The content type %name has been added.
hy: Բովանդակության տեսակը %name ավելացված է:
