Station (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Number
jv: Angka

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Core
jv: Inti

en: Clean up
jv: Resiki

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Active
jv: Aktif

en: Year
jv: Tahun

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Both
jv: Karone

en: Today
jv: Dinā iki

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: The content type %name has been updated.
jv: Tipe konten %name uwis diupdate.

en: The content type %name has been added.
jv: Tipe konten %name uwis ditambah.

en: Added content type %name.
jv: Nambahi tipe konten %name.
