Station (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Maximum age
ka: მაქსიმალური ასაკი

en: Album
ka: ალბომი

en: Artist
ka: არტისტი

en: Time
ka: დრო

en: Active
ka: აქტიური

en: Year
ka: წელი

en: Day
ka: დღე

en: Both
ka: ორივე

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Today
ka: დღეს

en: Hour
ka: საათი

en: Style
ka: სტილი
