Station (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archive
lt: Archyvas

en: Import path
lt: Importavimo kelias

en: Maximum age
lt: Maksimalus amžius

en: Archives
lt: Archyvai

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Time
lt: Laikas

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Active
lt: Aktyvus

en: Year
lt: Metai

en: node
lt: mazgas

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: Now
lt: Dabar

en: Both
lt: Abu

en: Duration
lt: Laikas

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Today
lt: Šiandien

en: Hour
lt: Valanda

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: Style
lt: Stilius

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.
