Station (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
