Station (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: node
mn: зангилаа

en: Day
mn: Өдөр
