Station (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Year
nn: År

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: Now
nn: No

en: Hour
nn: Time

en: Date formats
nn: Datoformat
