Station (7.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: node
or: ନୋଡ୍
