Station (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Core
os: Астæумагъз

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
