Station (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: URLs
pl: Adresy URL

en: view
pl: przeglądaj

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Core
pl: Rdzeń

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Import path
pl: Ścieżka importowanych plików

en: Clean up
pl: Oczyść

en: Maximum age
pl: Maksymalny wiek

en: Archives
pl: Archiwa

en: Artist
pl: Artysta

en: Genre
pl: Kategoria

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time increment
pl: Zwiększanie czasu

en: Time
pl: Czas

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Active
pl: Aktywne

en: Year
pl: Rok

en: node
pl: zawartość

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Start
pl: Początek

en: Now
pl: Teraz

en: Both
pl: Oba

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Time format
pl: Format czasu

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Hour
pl: Godzina

en: Date formats
pl: Format daty

en: Style
pl: Styl

en: Increment
pl: Zwiększenie

en: Finish
pl: Zakończ

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: View link
pl: Odnośnik wyświetlania

en: 12-hour (am/pm)
pl: 12-godzinny (am/pm)

en: 24-hour
pl: 24-godzinny

en: Title format
pl: Format tytułu

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Day of week
pl: Dzień tygodnia

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: The content type %name has been updated.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został zaktualizowany.

en: The content type %name has been added.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został dodany.

en: Added content type %name.
pl: Dodano rodzaj zawartości %name.

en: Default Schedule
pl: Harmonogram Domyślny

en: Import date
pl: Data importu
