Station (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Album
ps: البوم

en: Artist
ps: هنر مند

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Year
ps: کال

en: Day
ps: ورځ

en: Both
ps: دواړه

en: Today
ps: نن

en: Hour
ps: ګړی

en: Style
ps: ډول
