Station (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet
