Station (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
