Station (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: node
sl: vozlišče

en: Week
sl: Teden

en: Today
sl: Danes

en: The content type %name has been updated.
sl: Tip vsebine %name je bil posodobljen.

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.
