Station (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Active
sq: Aktiv

en: node
sq: nyjë

en: The content type %name has been updated.
sq: Lloji i përmbajtjes %name u përditësua.

en: The content type %name has been added.
sq: Lloji %name i përmbajtjes u shtua.

en: Added content type %name.
sq: U shtua lloji %name i përmbajtjes.
