Station (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Archive
sr: Архива

en: Album
sr: Албум

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Year
sr: Година

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат
