Station (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (63 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: URLs
sv: URL:er

en: view
sv: visa

en: Number
sv: Tal

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Core
sv: Kärna

en: Archive
sv: Arkiv

en: Import path
sv: Sökväg för import

en: Clean up
sv: Rensa upp

en: Maximum age
sv: Största ålder

en: Archives
sv: Arkiv

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Time increment
sv: Tidssteg

en: Time
sv: Tid

en: remove
sv: ta bort

en: View
sv: Visa

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Active
sv: Aktiv

en: Year
sv: År

en: node
sv: nod

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Start
sv: Från

en: Now
sv: Nu

en: Both
sv: Båda

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Today
sv: Idag

en: Hour
sv: Timma

en: Date formats
sv: Datumformat

en: Style
sv: Stil

en: Increment
sv: Öka

en: Finish
sv: Slutför

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit item
sv: Redigera post

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: View link
sv: Länk för visning

en: 12-hour (am/pm)
sv: 12-timmars (fm/em)

en: 24-hour
sv: 24-timmars

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: The content type %name has been updated.
sv: Innehållstypen %name har uppdaterats.

en: The content type %name has been added.
sv: Innehållstypen %name har lagts till.

en: Added content type %name.
sv: Innehållstyp %name lades till.

en: Default Schedule
sv: Förvald schemaläggning
