Station (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: view
ta: நோக்குக

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: Add item
ta: உருப்படியை சேர்க்க

en: Active
ta: இயங்கும்

en: node
ta: கணு
