Station (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Duration
te: నిడివి

en: Today
te: ఈరోజు

en: Hour
te: గంట

en: Style
te: శైలి
