Station (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Maximum age
th: อายุสูงสุด

en: Time
th: เวลา

en: remove
th: เอาออก

en: View
th: ดู

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: Year
th: ปี

en: node
th: โหนด

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Now
th: เดี๋ยวนี้

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Date formats
th: รูปแบบวันที่

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: The content type %name has been updated.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้รับการปรับปรุงข้อมูลแล้ว

en: The content type %name has been added.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้ถูกเพิ่มแล้ว

en: Added content type %name.
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา %name แล้ว,
