Station (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Number
ur: نمبر

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Core
ur: کور

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Album
ur: البم

en: Artist
ur: آرٹسٹ

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Active
ur: فعال
