Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Number of most recent views to display
af: Aantal van meesonlangse besigtingings om te vertoon

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.

en: details
af: besonderhede

en: Hits
af: Treffings

en: Last visit
af: Laaste besoek

en: Top pages in the past %interval
af: Top bladsye in die laaste %interval

en: Top referrers in the past %interval
af: Top verwysers in die laaste %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "onlangs besigtig" lys.
