Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Top 'page not found' errors
am: አናት ላይ የሚገኙ 'ገልጹ አልተገኘም' ስህተቶች

en: Top 'access denied' errors
am: አናት ላይ የሚገኙ 'መድረስ ክልክል ነው' ስህተቶች
