Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Top pages
ast: Páxines principales

en: Recent hits
ast: Visites recientes

en: @time ago
ast: hai @time

en: No statistics available.
ast: Nun hai estadísitiques disponibles.
