Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Top pages
be: Папулярныя старонкі

en: Recent hits
be: Нядаўнія прагляды

en: @time ago
be: @time таму

en: Number of most recent views to display
be: Колькасьць новых праглядаў - да адлюстравання

en: No statistics available.
be: Няма даступнай статыстыкі.

en: details
be: падрабязнасці

en: Hits
be: Хіты

en: Last visit
be: Апошні візіт

en: Top 'page not found' errors
be: Памылкі 'Старонка ня знойдзена'

en: Top 'access denied' errors
be: Памылкі 'дасяг забаронены'

en: Top pages in the past %interval
be: ТОП старонак за мінулы %interval

en: Top referrers in the past %interval
be: ТОП спасылак за мінулы %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе нядаўна прагледжаных.

en: Top referrers
be: Папулярныя адпраўнікі

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
