Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Top pages
bg: Най-посещавани страници

en: Recent hits
bg: Последни посещения

en: @time ago
bg: преди @time

en: Number of most recent views to display
bg: Брой на последните прегледи

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: details
bg: детайли

en: Hits
bg: Посещения

en: Last visit
bg: Последно посещение

en: Top 'page not found' errors
bg: Последни грешки 'страницата не е намерена'

en: Top 'access denied' errors
bg: Последни грешки 'достъпът отказан'

en: Top pages in the past %interval
bg: Най-посещавани страници за последните %interval

en: Top referrers in the past %interval
bg: Топ източници на посещения за последните %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
bg: Колко съдържателни елементи да се показват в списъка на "наскоро видените" страници.

en: Top referrers
bg: Топ реферали

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
