Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Url
bn: ইউআরএল

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Hits
bn: হিট
