Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: @time ago
bs: prije @time

en: No statistics available.
bs: Nema dostupne statistike.

en: details
bs: detalji
