Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Top pages
ca: Pàgines més actives

en: Recent hits
ca: Accessos recents

en: @time ago
ca: fa @time

en: Number of most recent views to display
ca: Nombre de visualitzacions més recents a mostrar

en: No statistics available.
ca: No hi ha cap estadística disponible.

en: details
ca: detalls

en: Hits
ca: Accessos

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: Top 'page not found' errors
ca: Darrers errors de "pàgina no trobada"

en: Top 'access denied' errors
ca: Darrers errors d'"accés denegat"

en: Top pages in the past %interval
ca: Pàgines principals dels últims %interval

en: Top referrers in the past %interval
ca: Principals referents dels últims %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "vist recentment".

en: Top referrers
ca: Referents més actius

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
