Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Top pages
cs: Nejnavštěvovanější stránky

en: Recent hits
cs: Nedávná zobrazení

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Number of most recent views to display
cs: Počet zobrazovaných posledních návštěv

en: No statistics available.
cs: Žádné statistiky nejsou dostupné.

en: details
cs: detaily

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: Top 'page not found' errors
cs: Seznam nejčastějších chyb „stránka nenalezena“

en: Top 'access denied' errors
cs: Seznam nejčastějších chyb „přístup odepřen“

en: Top pages in the past %interval
cs: Nejnavštěvovanější stránky za poslední %interval

en: Top referrers in the past %interval
cs: Nejvíce odkazující stránky za poslední %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
cs: Kolik položek se má zobrazovat v seznamu „nedávno zobrazeno“.

en: Top referrers
cs: Nejvíce odkazující stránky

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
