Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Url
da: URL

en: Top pages
da: Populære sider

en: Recent hits
da: Seneste besøg

en: @time ago
da: @time siden

en: Number of most recent views to display
da: Seneste

en: No statistics available.
da: Ingen statistik til rådighed.

en: details
da: detaljer

en: Hits
da: Besøg

en: Last visit
da: Seneste besøg

en: Top 'page not found' errors
da: Hyppige 'side ikke fundet'-fejl

en: Top 'access denied' errors
da: Hyppige 'adgang nægtet'-fejl

en: Top pages in the past %interval
da: Populære sider i de(n) seneste %interval

en: Top referrers in the past %interval
da: Mest aktive henvisere i de(n) seneste %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
da: Hvor mange indlæg der vises i listen "Seneste".

en: Top referrers
da: Hyppige henvisninger

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser
