Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Top pages
dz: ཤོག་ལེབ་དྲག་ཤོས་ཚུ་

en: Recent hits
dz: འཕྲལ་གྱི་གྲགས་ཐོབ་ཚུ་

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Number of most recent views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་འཕྲལ་གྱི་མཐོང་སྣང་ཚུའི་གྲངས།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།

en: Last visit
dz: བལྟ་སྤྱོད་མཇུག།

en: Top 'page not found' errors
dz: མགོའི་ 'ཤོག་ལེབ་མ་ཐོབ་ ' འཛོལ་བ་ཚུ་

en: Top 'access denied' errors
dz: མགོའི་ 'འཛུལ་སྤྱོད་ཉན་མ་བཏུབ ' འཛོལ་བ་ཚུ་

en: Top pages in the past %interval
dz: ཧེ་མའི་%interval ནང་ཤོག་ལེབ་དྲག་ཤོས་ཚུ།

en: Top referrers in the past %interval
dz: ཧེ་མའི་ %interval ནང་གཞི་བསྟུན་པ་དྲག་ཤོས་ཚུ།

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
dz: "recently viewed" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Top referrers
dz: མགོའི་གཞི་བསྟུན་པ་ཚུ་
