Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Top pages
el: Δημοφιλέστερες σελίδες

en: Recent hits
el: Πρόσφατες επισκέψεις

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Number of most recent views to display
el: Μέγιστος αριθμός των τελευταίων εμφανίσεων για προβολή

en: No statistics available.
el: Δεν υπάρχουν στατιστικά.

en: details
el: λεπτομέρειες

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Last visit
el: Τελευταία επίσκεψη

en: Top 'page not found' errors
el: Συχνότερα σφάλματα τύπου 'η σελίδα δεν βρέθηκε'

en: Top 'access denied' errors
el: Συχνότερα σφάλματα τύπου 'δεν επιτρέπεται η πρόσβαση'

en: Top pages in the past %interval
el: Δημοφιλέστερες σελίδες τις τελευταίες %interval

en: Top referrers in the past %interval
el: Δημοφιλέστερες αναφορές τις τελευταίες %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
el: Πόσα στοιχεία περιεχομένου θα εμφανίζονται στη λίστα "διαβάστηκαν πρόσφατα".

en: Top referrers
el: Συχνότερες αναφορές

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
